WYDAWCA

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

ul. J.K. Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz

NIP 967 10 47 950
Regon 092 454 672
KRS 00000 25768 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejstru Sądowego
Konto ING Bank Śląski Oddział Bydgoszcz 41 1050 1139 1000 0022 9700 3499

Nasz zespół

Adam Musiał

Dyrektor Generalny

tel.: 52 324 93 80
a.musial@izbakolei.pl

Magdalena Malinowska

Magdalena Malinowska

Pracownik Sekretariatu

tel.: +48 531 913 419
m.malinowska@izbakolei.pl

Dorota Markiewicz

Dyrektor Generalny

tel.: 52 324 93 80
d.markiewicz@izbakolei.pl

Beata Stępkowska

Młodszy Pracownik Sekretariatu

tel.: +48 531 892 364
b.stepkowska@izbakolei.pl

IT, INFRASTRUKTURA, BEZPIECZEŃSTWO

TABOR, ENERGETYKA

Media, promocja

Zbigniew Wiśniewski

Menadżer Zespołu

tel.: 508 500 995
z.wisniewski@izbakolei.pl

Monika Wiączkowska

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

tel.: 535 199 079
m.wiaczkowska@izbakolei.pl

Piotr Małachowski

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

tel.: 534 577 822
p.malachowski@izbakolei.pl

Paweł Kupsik

Mł. Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
tel.: +48 515 454 183 p.kupsik@izbakolei.pl

Agata Pszeniczna

Mł. Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
tel.: +48 531 913 419 a.pszeniczna@izbakolei.pl

Anna Modrzejewska

Menadżer Zespołu

tel.: 501 797 551
a.modrzejewska@izbakolei.pl

Edyta Studzińska

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu/ Pełnomocnik ds. Jakości

tel.: 500 474 832
e.studzinska@izbakolei.pl

Aleksandra Jasińska

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
tel.: 508 501 037 a.jasinska@izbakolei.pl

Agnieszka Śliż-Rochowiak

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu
tel.: +48 508 603 310 a.sliz-rochowiak@izbakolei.pl

Radosław Karwicki

Menadżer Zespołu / Z-ca Redaktora Naczelnego

tel.: 508 501 069
r.karwicki@izbakolei.pl

Michał Ciechowski

Specjalista ds. Mediów / Dziennikarz

tel.: 795 022 754
m.ciechowski@izbakolei.pl

Violetta Ziemba

Grafik komputerowy

tel.: 577 317 911
v.ziemba@izbakolei.pl

Agnieszka Grubich

Mł. Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

tel.: +48 508 501 012 a.grubich@izbakolei.pl

Anna Tomaszewska

Księgowość

tel.: 508 501 092
ksiegowosc@izbakolei.pl

Jak do nas docjechać?

Formularz kontaktowy