WYDAWCA

Polska Izba Producent贸w Urz膮dze艅 i Us艂ug na Rzecz Kolei

ul. J.K. Chodkiewicza 17
85-065 Bydgoszcz

NIP 967 10 47 950
Regon 092 454 672
KRS 00000 25768 S膮d Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydzia艂 Gospodarczy Krajowego Rejstru S膮dowego
Konto ING Bank 艢l膮ski Oddzia艂 Bydgoszcz 41 1050 1139 1000 0022 9700 3499

Nasz zesp贸艂

Adam Musia艂

Dyrektor Generalny

tel.: 52 324 93 80
a.musial@izbakolei.pl

Dorota Markiewicz

Dyrektor Generalny

tel.: 52 324 93 80
d.markiewicz@izbakolei.pl

Agnieszka Jedwabi艅ska

Asystentka Dyrektora

tel.: 515 454 183
sekretariat@izbakolei.pl

Anna Tomaszewska

Ksi臋gowo艣膰

tel.: 508 501 092
ksiegowosc@izbakolei.pl

Aleksandra Jasi艅ska

Manager

tel.: 508 501 037
a.jasinska@izbakolei.pl

Zbigniew Wi艣niewski

Manager

tel.: 508 500 995
z.wisniewski@izbakolei.pl

Rados艂aw Karwicki

Z-ca Redaktora Naczelnego, Pe艂nomocnik ds. RODO

tel.: 508 501 069
r.karwicki@izbakolei.pl

Edyta Studzi艅ska

Specjalista ds. Marketingu

tel.: 500 474 832
e.studzinska@izbakolei.pl

Anna Modrzejewska

Specjalista ds. projektu

tel.: 501 797 551
a.modrzejewska@izbakolei.pl

Karolina Kar贸lczak-Morawska

Doradca ds. Kluczowych Klient贸w

tel.: 508 501 012
k.karolczak@izbakolei.pl

Monika Wi膮czkowska

Doradca ds. Kluczowych Klient贸w

tel.: 535 199 079
m.wiaczkowska@izbakolei.pl

Piotr Ma艂achowski

Doradca ds. Kluczowych Klient贸w

tel.: 534 577 822
p.malachowski@izbakolei.pl

Tomasz Mokos

Dziennikarz

tel.: 577 337 624
t.mokos@izbakolei.pl

Micha艂 Ciechowski

Dziennikarz

tel.: 795 022 754
m.ciechowski@izbakolei.pl

Violetta Ziemba

Grafik komputerowy

tel.: 577 317 911
v.ziemba@izbakolei.pl

Jak do nas docjecha膰?

Formularz kontaktowy